Polon Alfa 6000: Nowatorski system sygnalizacji pożarowej

Polon 6000 to centrale sygnalizacji pożarowej o architekturze rozproszonej, które doskonale wpisują się w potrzeby i oczekiwania współczesnego odbiorcy. Użytkownicy oczekują do systemów bezpieczeństwa w obiekcie elastyczności, przyjaznej obsługi, a zarazem swobody pod względem konfigurowania i programowania. Polon Alfa 6000 spełnia wszystkie te wymagania zapewniając bezpieczeństwo w nawet najbardziej skomplikowanych kompleksach budowlanych.

Polon Alfa 6000 to jakościowo nowy, bardzo zaawansowany techniczne system detekcji i alarmowania. System działa w oparciu o dane dostarczane przez czujki pożarowe. Czujki wykrywają zagrożenie, podczas gdy system na bieżąco weryfikuje napływające informacje, realizuje zaprogramowany scenariusz zdarzeń, wypracowuje decyzje i steruje pozostałymi systemami bezpieczeństwa. W ten sposób praca oddymiania, systemów ewakuacji czy systemów gaszenia pożarów zostaje zautomatyzowana. Systemy te reagują szybko, co zwiększa poziom bezpieczeństwa ludzi i mienia.

Polon 6000 z montażem

Starając się dostarczać Klientom usługi na jak najwyższym poziomie oferujemy centrale sygnalizacji pożarowej Polon 6000 wraz z montażem. Usługi montażu realizujemy w obiektach różnego przeznaczenia. System rekomendujemy w szczególności do ochrony obiektów średnich, dużych i bardzo rozległych. Co ważne, oferowana centrala nadaje się do stosowania w instalacjach bezpieczeństwa inteligentnych budynków z dużą liczbą współpracujących urządzeń automatyki pożarowej.

Centrala Polon Alfa 6000 może być z łatwością zintegrowana z wieloma istniejącymi na rynku systemami zarządzania bezpieczeństwem obiektu. Wynika to z charakterystycznych cech samego systemu, który daje możliwość integracji optymalnej liczby urządzeń  niezbędnych do zapewnienia skutecznej ochrony przeciwpożarowej danego obiektu.

Inwestorów zainteresowanych wyborem nowatorskiego systemu sygnalizacji pożarowej Polon 6000 zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze urządzeń ochrony przeciwpożarowej.