POLON-ALFA

Instalacje i systemy przeciwpożarowe SAP SSP ppoż | Śląsk Katowice

POLON-ALFA jest największym polskim producentem systemów sygnalizacji pożarowej i aparatury dozymetrycznej. Firma oferuje swoje wyroby zarówno na rynku krajowym, jak i rynkach zagranicznych. To co wyróżnia produkty  POLON-ALFA, to przede wszystkim wysoka jakość urządzeń. Systemy sygnalizacji pożarowej i aparatura dozymetryczna są poddawane są certyfikacji na zgodność z normami europejskimi w notyfikowanych w Unii Europejskiej jednostkach certyfikujących i posiadają 5-letnią gwarancję. Dzięki temu wybierając urządzenia  POLON-ALFA masz pewność, że będą one:

  • skuteczne,
  • niezawodne,
  • zgodne z obowiązującymi normami.

W ofercie marka posiada również systemy detekcji gazów.

POLON-ALFA: Nowoczesność i profesjonalizm

Celem marki jest stałe doskonalenie wyrobów i wprowadzanie na rynek najnowszych technologii, które podnoszą bezpieczeństwo obiektów mieszkalnych, użytkowych i komercyjnych. To pozwala firmie z powodzeniem konkurować z czołówką światowych producentów, a czasami wyprzedać kreowane przez nich trendy i standardy.

Systemy POLON-ALFA odznaczają się wysokim poziomem niezawodności. Tę zaletę zawdzięczają produkcji bazującej wyłącznie na własnych rozwiązaniach firmy. Cały cykl projektowania i konstruowania wyrobów odbywa się pod okiem doświadczonych specjalistów, których wiedza i doświadczenie pozwalają na tworzenie rozwiązań innowacyjnych, funkcjonalnych i niezawodnych.

Produkty POLON-ALFA: Katowice i okolica

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór systemów sygnalizacji pożarowej POLON-ALFA. Sięgamy po rozwiązania tego producenta ze względu na ich liczne walory i szerokie spektrum zastosowań. Obok systemów POLON 6000, 4000 i 3000 naszym Klientom oferujemy centrale automatycznego gaszenia, centrale sterujące, systemy detekcji dymu oraz czujniki i osprzęt uniwersalny.

Produkty POLON-ALFA dobieramy adekwatnie do indywidualnych potrzeb każdego inwestora, co przekłada się na jeszcze lepsze zabezpieczenie obiektu przed ewentualnym pożarem oraz możliwość dopasowania systemu sygnalizacji do specyfiki budynku, układu pomieszczeń, a w przypadku obiektów użytkowych i przemysłowych do występujących na miejscu ryzyk.