Szkolenie produktowe Hewalex

Rynek kolektorów słonecznych stale ewoluuje. Wprowadzane są zmiany, ulepszenia, nowe technologie. Wykonując projekty i instalacje kolektorów słonecznych musimy wiedzieć jakie rozwiązania są najbardziej efektywne i optymalne. W zgodzie z ideą, że nie tylko handlowiec powinien znać produkt, ale również instalator czy serwisant wraz z firmą Hewalex zorganizowaliśmy szkolenie dla całego zespołu Proper Guard Sp. z o.o. oparte na szkoleniu produktowym i technicznym. Technicy mogli poznać nie tylko zasady montażu, czy rażące błędy innych instalatorów, ale również zapoznać się z alternatywnymi do montowanych do tej pory produktami. Między innymi kolektory słoneczne czarny chrom, czy basenową pompę ciepła. Ponadto uczestniczyliśmy w zwiedzaniu hali produkcyjnej oglądając krok po kroku każdy etap produkcji.

Dzięki temu szkoleniu poznaliśmy wiele ciekawych zagadnień z którymi nie mieliśmy okazji się zetknąć dotychczas. Mieliśmy możliwość uzupełnienia oraz poszerzenia swojej wiedzy na temat kolektorów słonecznych i pomp ciepła. Szkolimy się by zwiększyć świadomość i wiedzę pracowników, by każdy nowo wprowadzany na rynek element można było przetestować w warunkach labolatoryjnych. Zamiast uczyć się u Klienta uczymy się na szkoleniach. Traktujemy naszych Klientów profesjonalnie.

Poza wiedzą techniczną posiadamy również wiedzę z zakresu dotacji. Pomagamy w uzyskiwaniu dofinansowań nawet na najbardziej skomplikowane inwestycje.

Proper Guard Alarmy, Systemy alarmowe