Roger RACS 5: Kontrola dostępu

Kontrola dostępu - Sosnowiec, Katowice, Śląsk - Proper Guard

Roger RACS 5 to system kontroli dostępu składający się z grupy produktów i towarzyszącego im oprogramowania. System jest przeznaczony do realizacji funkcji:

  • fizycznej kontroli dostępu,
  • automatyki budynkowej,
  • systemu bezpieczeństwa w budynkach.

Kontrola dostępu Roger RACS 5 charakteryzuje się możliwością łatwego skalowania, co w praktyce przekłada się na możliwość projektowania i realizacji instalacji o dowolnej wielkości – od tych najmniejszych, bazujących na jednym przejściu, aż do tych największych obsługujących obiekty użyteczności publicznej i komercyjne, biurowce, hotele, a nawet stadiony i areny sportowe.

Co składa się na kontrolę dostępu Roger RACS 5?

System kontroli dostępu Roger RACS 5 obejmuje szereg rozwiązań sprzętowych, takich jak:

  • kontrolery wielu przejść serii MC16,
  • czytniki zbliżeniowe MCT,
  • ekspandery wejść/wyjść MCX.

Nad prawidłową pracą systemu czuwa:

  • program zarządzający VISO,
  • aplikacja do konfiguracji niskopoziomowej RogerVDM.

Dzięki rozwiązaniom programistycznym użytkownik zyskuje swobodę zarzadzania systemem oraz może modyfikować zakres kontroli dostępu zależnie od zmieniających się warunków i potrzeb.

Roger RACS 5: Projekt, instalacja, serwis

Jako firma działająca w branży instalacji niskoprądowych posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i obsłudze systemów kontroli dostępu. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania, które projektujemy uwzględniając zarówno specyfikę obiektu, jak i komfort jego użytkowników.

Roger RACS 5 to system, który umożliwia nam tworzenie rozwiązań szytych na miarę obiektów o różnej powierzchni i przeznaczeniu. Jedną z jego głównych zalet jest możliwość dopasowania skali systemu do rzeczywistych potrzeb danej inwestycji, a w późniejszym czasie możliwość jego rozbudowy o kolejne komponenty.

Inwestorów zainteresowanych indywidualnym projektem systemu kontroli dostępu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Zespół Proper Guard przygotuje i zrealizuje system kontroli dostępu w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej nieruchomości.